Ані Лорак вийшла на червону доріжку з російським актором із серіалу “Кухня” Марком Богатирьовим: “Поруч”

Вже багато років артистка не виступала на українській сцені, але до певного моменту більша кількість прихильників таки цікавилась її творчістю. Адже пісні Кароліна не припинила випускати і їздити на концерти також. Жінці було дуже зручно працювати у московській тусовці, бо там у неї є друзі – Сергій Лазарєв та Філіп Кіркоров, які, власне й перетягнули Лорак на сторону російського шоу-бізнесу.

Ані Лорак

Насправді популярність Артистки не знизилась, навіть крізь всі останні події. Про дівчину завжди багато говорили й зараз ще більше, оскільки тепер вона не просто українська співачка у рф, а ще й зрадниця власного народу, бо коли почалась повномасштабна війна, Лорак обрала мовчати, щоб не втратити все, що у неї є.

Та здається це жодним чином не впливає на життя та існування Кароліни. Вона відпочиває, працює та навіть будує свою нове особисте життя. Нещодавно артистка зізналась у коханні чоловікові, який також є іноземцем, як і перший чоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу, який не підтримує Ані в її виборі.

Тож, співачка тривалий час мовчала, а потім намагалась якось завоювати довіру українців своїм приїздом на батьківщину, але це було лише на тиждень, бо згодом Лорак поїхала на зйомки новорічних концертів у росію. Тож, життя її зупинилось саме там.

Та днями Ані дуже здивувала своїх підписників новим відео, де вона стоїть на червоній доріжці з зіркою серіалу “Кухня” Марком Богатирьовим. Виявляється, що Лорак тепер ще й російська актриса. Вона разом з Марком зіграла закохану пару у фільмі під назвою “Поруч, але не разом”. Що це за картина, поки невідомо, адже прем’єра ще не відбулась.

Популярне зараз

Схожі новини