“Ми сварилися постійно”: фіналістка “Танців з зірками” Анна Різатдінова розповіла про важкі стосунки з мамою

Так, в інтерв’ю зірка відверто зізналася, які у неї відносини з мамою. 24 лютого – день, який змінив світогляд кожного українця та все наше життя. Навіть найрідніші люди можуть стати ворогами. Подібна ситуація склалася і в Анни.

Вона розповіла, що Путін зруйнував її родину. Різатдінова вважає, що ці 8 років просто зомбували людей. Її мама хороша, чуйна, підтримувала в тяжкі моменти, але тепер в стосунках найрідніших все складно. Вона зазначила, що в деяких моментах маму просто не впізнати.

Анна Різатдінова

Через різні політичні погляди вони могли сваритися, кричати, злитися, кидати трубку. Дійшло до того, що Анна Різатдінова сказала: “Ми більше спілкуватися не будемо”.

Мама зірки дуже емоційна й потрапила у лікарню, не сказавши дочці. Подруга Різатдінової попросила, щоб та набрала її, адже все було дуже погано.

Як зараз пам’ятає той момент. Здавало, що гудки в слухавці йшли вічно й нарешті Аня почула таке довгоочікуване, але вже інше “Алло”. Гімнастка дізналася, що в її рідної людини, яка дала їй життя був інсульт.

Зараз Анна Різатдінова телефонує мамі, щоб дізнатися про стан її здоров’я. Більше ніяких тем вони не обговорюють, адже пояснювати й доводити щось марно.

Ось так війна може роз’єднати та розсварити навіть найрідніших людей. Проте ми не маємо здавати. Продовжуємо жити, працювати, творити та наближувати нашу країну разом до перемоги.

Схожі новини