“Батькова жінка” – так називає син Потапа Настю Каменських. Як Андрій її сприймає?

Як ладнають Андрій і Настя Каменських? Це непросте питання для кожної родини, та на подив вони знайшли консенсус і прекрасно спілкуються один з одним.

Олексій Потапенко розповів, як його син Андрій відноситься до своєї нової дружини. Це доволі цікавий нюанс на особистому фронті продюсера, адже Настя фактично приходиться його спадкоємцю мачухою. У новому інтерв’ю Потапа для програми “Зе Інтерв’юер” він розкрив усі карти.

Потап з сином
Потап з сином

Як тільки музикант остаточно зав’язав стосунки з Каменських, то одразу ж поясним синові, чому так сталося і чому вони з мамою більше не разом. За словами Олексія, Андрій ставиться як до татової дружини. Якщо хлопчик бачить, що у батька все чудово з Настею, то й автоматично вирішує для себе — що добре для тата, те добре і для нього самого. Очевидно, ця зіркова родина дуже дружня та розуміюча.

Потап, його син Андрій та Настя Каменських
Потап, його син Андрій та Настя Каменських

Коли Олексій розійшовся за своєю першою дружиною Іриною Горовою, Андрій ще був маленьким. Втім, Потапенко звик завжди чесно розмовляти з дитиною, тому пояснив йому все так, аби не травмувати дитячу психіку.

Розрив Горової з Потапом дуже м’яко позначився на їх синові. На той час репер часто гастролював і рідко бував вдома. Звичайно, це не найкращий варіант, але дитина завдяки цьому майже не помічала, що тато вже живе не з мамою. По більшому рахунку, морально не постраждав ніхто, тому зірці вдалося зробити все без скандалів і сварок.

Потап і Настя
Потап і Настя

До речі, від Ірини Горової у Потапа також є прийомна дочка Наталя, з якою у нього чудові стосунки. Вони навіть обговорюють питання, які дівчина не завжди наважується обговорити взагалі будь з ким. Олексій дійсно вміє дати правильну пораду та допомогти падчерці, коли в цьому є потреба.

реклама

Поділіться статтею

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?
Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського

36-річна Тіна Кароль проміняла молдавського мачо на грузинського: Дан Балан втратив поп-діву назавжди

Відома українська співачка Тіна Кароль поїхала до Грузії, щоб виступати на сцені для телевізійного шоу. Як пройшов захід, дізнайтеся наші статті.
Оксана Марченко підстриглася під хлопчика і показала неочікуваний результат

Такою 48-річну Оксану Марченко не бачив ніхто: зірка підстриглася під хлопчика і показала результат (Фото)

Відома українська телеведуча Оксана Марченко показала себе з невідомої сторони. Як знаменитість виглядає з чоловічою стрижку, дізнайтеся в нашій статті.

Популярне

Останні новини