Квіти, які знаємо з дитинства, але які ніколи не надокучать
Майори
Язичкові квіти цинії, зовнішнім виглядом трохи схожі на ромашки, як відлуння літа. Дуже популярні осінні квіти. Бувають різноманітних кольорів: білі, пурпурові, жовтогарячі, жовті, червоні – всіх можливих забарвлень, крім відтінків синього.
Це квітка з дуже давньою історією. Деякі види культивували ще ацтеки. Про цинію відомий і факт, що у 2016 році квіти розцвіли у космосі на Міжнародній космічній станції.
Чорнобривці
Усім відома квітка, яку «насіяла мама» має латинську назву − тагетес. Квітка чорнобривців крім декоративних властивостей використовується як прянощі до мясних і рибних страв. А у народній медицині – як імуностимулюючий, протизапальний засіб.
Крокус банатський
Один з багатьох різновидів крокусів, який цвіте восени. Має ліловий або бузковий колір і надзвичайно ніжний запах. Росте в Карпатах, Румунії, на Балканах. Має лікувальні властивості. Має протизапальні та антисептичні властивості. Сприяє виробленню гормону щастя – серотоніну. Сильний природний афродизіак. З його допомогою лікують проблеми з чоловічою потенцією. Занесений у Червону Книгу.
Жоржина
Найпопулярніша осіння однорічна квітка для території навколо дому. До нас квіти прибули зі США на початку минулого сторіччя. Існує біля 20 000 видів цієї квітки. Є суто декоративною рослиною.
Троянда
Її справедливо називається королевою квітів. Є окрасою клумб і алей. Пізні осінні сорти: паркові, американські і канадські сорти можуть відважно переносити навіть перші морози.
Золотарник
Багаторічна рослина з яскраво-жовтими суцвіттями у вигляді парасольки. Золотарник здатний сам розростатися і якщо це не контролювати, то він, на подобі буряна, може заполонити усю ділянку.
Є лікарською рослиною, має сильну жовчогінну і сечогінну дію.
Рододендрон
Цвіте у червні, але його називають вічнозеленим кущем. Широко використовується у ландшафтному дизайні.