Модний тренд весни 2023 – спідниця з розрізом: Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Людмила Барбір “на стилі”

Так, наприклад останні кілька років спідниці з розрізом не виходять з моди. І вони є в різних варіаціях, різна довжина, матеріал, колір, принт, розріз, тобто, варіантів таких спідниць існує безліч. Їх можна носити не лише влітку, а ще й взимку, якщо грамотно скомбінувати образ. Загалом спідниці та сукні вважаються для багатьох жінок одягом для якогось приводу, тобто, щодня їх не носять, а лише під настрій або на свято.

Але насправді спідниці – це база жіночого гардероба й українські зірки це доводять. Оскільки доволі часто їх можна побачити у такому жіночному образі. Наприклад днями Тіна Кароль була на важливій дипломатичній зустрічі, де одягнула джинсову довгу спідницю з розрізом. Вона виглядала дуже вишукано та стильно. І це не був святковий чи особливий образ, навпаки досить спокійний та щоденний.

А ось Людмила Барбір дуже часто одягає сукні чи спідниці, тому що, по-перше, вона полюбляє такий жіночний стиль, а по-друге, це неймовірно красиво виглядає у кадрі. Тому, на Людмилі часто можна помітити сукні або спідниці з розрізом на нозі. Частіше, звичайно, стилісти обирають для ефірів Барбір сукні або костюми, але й спідниці також часто можна побачити на ведучій “Сніданку з 1+1”.

Співачка Надя Дорофєєва не є прихильницею класичного стилю, вона полюбляє оверсайз. Це великі речі вільного крою, а також Надя любить спортивні речі, худі, вільні штани, кросівки. Та інколи і вона приміряє на себе ніжні жіночні образи. Тому й Дорофєєву можна побачити у спідниці з розрізом на нозі, яка їй неймовірно пасує та підкреслює гарну фігуру співачки.

Тож, спостерігаючи за тим, що демонструють українські зірки час від часу, можна зрозуміти, як речі підходять й для вашого гардероба.

Схожі новини