Дочка Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу пофарбувалась у блонд та показала результат: все менше схожа на маму

Минулого року життя єдиної дочки Ані Лорак Софії кардинально змінилося. Родина втекла з російської федерації та здебільшого жила у Європі. Тим часом спадкоємиця артистки поселилася вдома у батька у Туреччині.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та їхня дочка Софія
Дочка Ані Лорак пофарбувалась у блонд

Дівчина часто з’являлася на кадрах разом з Муратом та його нареченою Лілією, а також майбутньою зведеною сестрою. Сім’я намагалася триматися разом та проводити час, єднаючись та пізнаючи одне одного краще.

Дочка Ані Лорак пофарбувалась у блонд

Лише через півроку стало відомо, що Кароліна ховається в Іспанії. І саме звідти почали надходити нові кадри артистки вже разом з її спадкоємицею. За цей час Софія дуже змінилася. Зокрема дівчина схудла, стала вище зростом, а також пофарбувала волосся.

Дочка Ані Лорак пофарбувалась у блонд

Тепер спереду у красуні світлі локони, а позаду її натуральне чорне волосся. Варто відмітити, що вона все менше схожа на свою матір і все більше походить на батька, а також на турецьку бабусю, копією якої і так була в дитинстві.

Наприклад, завдяки турецькими генам красуня має розкішні пишні брови, про які мріють мільйони жінок, адже вони дозволяють сформувати обличчя красуні таким чином, яким вона бажає. І варто відмітити, що тільки вона стала підлітком, Ані подбала про те, щоб брови її дочки виглядали естетично.

Варто відмітити, що зараз Софія вже починає підспівувати артистів. Наприклад, на останньому відео урок показала, як її спадкоємиця намагається оволодіти мистецтвом вокалу. Виходить це в неї вже набагато краще, ніж в дитинстві, адже раніше Софію неодноразово критикували за відсутність голосу, не дивлячись на її вік.

Популярне зараз

Схожі новини