Як змінювалися зірки за роки своєї популярності: Настя Каменських, Аліна Гросу та Ірина Білик

Ми часто говоримо про те, що популярні знаменитості – це такі ж самі люди, як і кожен із нас. Вони мають почуття, страхи, переживання, сльози та радість, однак єдине, що їх відрізняє, – це надмірна впізнаваність. Часто у суспільстві говорять про зіркову хворобу. Це, мабуть, коли людина перестає бути собою, змінюється внутрішньо, втрачає себе таку, якою вона була до популярності. Це, певна річ, не є дуже добрим. А от зовнішні зміни зірок – це природно, адже вони намагаються виглядати якнайкраще, бо знають: за ними цілодобово стежать шанувальники та шанувальниці, журналісти та журналістки тощо. Саме через це ми підібрали для вас серію фотографій, на яких можна побачити, якими були наші українські зірки на початку того, коли прокинулись популярними, та якими вони стали зараз – коли їхній відомості вже не один, і не два, і не три роки.

Настя Каменських

На початку своєї кар’єри популярна співачка Настя Каменських – це яскрава жінка з пишними формами. Виконавиця тоді була повненькою, дуже кучерявою та з бордовим волоссям. Вона вдягала образи із глибоким декольте. Нині ж жінка схудла на значну кількість кілограмів, має таке ж кучеряве, проте чорне та вкладене волосся, натуральний макіяж та кежуал-образи.

Настя Каменських
Настя Каменських

Аліна Гросу

Популярна співачка Аліна Гросу погриміла на весь світ ще будучи зовсім маленькою дівчинкою. Тоді вона почала випускати пісні, які запам’ятовувались усім. Спершу вона була кучеряшкою, згодом дівчина мала хвилясте темненьке волосся, а зараз Гросу – ефектна блондинка.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Ірина Білик

Популярну українську співачку Ірину Білик дійсно можна не впізнати, якщо глянути на її давніші фотографії. На початку кар’єри вона була дівчиною з пишною укладкою, потім із блондинисто-чорним волоссям та червоними губами, далі – коротка червона зачіска, а зараз – блондинка із рівним волоссям.

Ірина Білик
Ірина Білик

Популярне зараз

Схожі новини