Красива всупереч всьому: дружина Андрія Дикого Лілія Ребрик поділилася новою зачіскою – завжди розкішна

Акторка театру та кіно, телеведуча та ще й танцівниця. Жінка має безліч талантів, які майстерно поєднує у своїй творчій діяльності. Кар’єра зірки вимагає завжди мати гарний вигляд і хочемо зазначити, Лілії це вдається.

Нещодавно у своїй соціальній мережі Instagram Ребрик поділилася, як сходила до салону привести своє волосся до порядку. На відео постала така усміхнена, оновлена та справді щаслива, адже для цього достатньо приділити собі час та увагу.

Зірка радить ходити красими, доглянутими навіть в такий непростий для всіх час.

“Ходіть завжди красиві всупереч обставинам”, – підписала сторіз Лілія Ребрик.

Сторіз Лілії Ребрик

Та й справді, кожна українська жінка може похизуватися своєю незламністю, адже ми знаходимо у собі сили бути жіночними, ніжними та красивими та продовжувати радіти життю навіть у війну.

Лілія Ребрик має неймовірну вроду. Хочемо сказати, що навіть без пластики має свою особливість та шарм. Густе волосся блондинистого кольору, яскрава червона помада та правильно підібраний лук на певну подію – роблять Лілію справжньою зіркою.

Нагадаємо, що крім успішної кар’єри вона мама двох донечок, кохана дружина танцівника Андрія Дикого, з яким познайомилася на “Танцях з зірками” та просто щаслива жінка, яка намагається радіти кожній миті життя.

Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми

Інколи достатньо для підняття своєї самооцінки удосконалити свою зовнішність, зайнятися улюбленою справою чи хобі та вміти перемикатися на хороші моменти, які нас оточують.

Популярне зараз

Схожі новини