Справжня таємниця: як зараз виглядають доньки Світлани Лободи, яких намагається не показувати публіці

Артистка, будувавши успішну співочу кар’єру, ніколи не любила ділитися подробицями особистого життя. Навіть першу вагітність приховувала до останнього, аби не привертати зайву увагу. Цікаво й те, що невідомо й досі, від кого народила свою другу дитину.

Світлана Лобода виховує двох прекрасних доньок: старшу Євангеліну, яка з’явилася на світ у 2011-му та Матильду або Тільду (так пестливо називає її матуся), народжену у 2018 році. Цікаво, що обличчя молодшої не хоче показувати публіці й зараз, пояснюючи це тим, що дівчинка повинна зміцніти, вирости й тоді її побачать всі шанувальники.

Батьком Єви є колишній коханий співачки, танцюрист та хореограф Андрій Цар. Пара довгий час не ділилася радісною новиною про вагітність, аби не наводити зайвого шуму та приводів для розмов. Зараз екс-кохані виховують спільно дитину, але вже не в статусі люблячої пари.

А от про батька другої дитини офіційної інформації немає ніякої. Ходили чутки, що Світлана Лобода мала роман з німецьким музикантом Тіллем Ліндеманном, тому і маленьку донечку вирішила назвати на честь татка. Проте цю інформацію Лобода ніяк не підтверджувала та коментарів теж не давала.

Час йде, дівчатка зірки дорослішають. Відомо, що Євангеліна схожа на зіркову матусю, адже захоплюється музикою, ходить до музичної школи та грає відразу не декількох інструментах. Дуже творча та здібна, пише вірші та навіть танцює.

Популярне зараз

Схожі новини