Як стильно носити широкі джинси навесні 2023: показали Катя Репяхова, Катерина Осадча, Надя Дорофєєва

Мода – це поняття дуже складне, адже не всі можуть встигнути за останніми трендами, уловити їхню суть та гармонійно вписати модні штучки у свій гардероб, залишившись собою – унікальним та водночас модним. Українські знаменитості та їхні стилісти, як ніхто інший, уміють гарно поєднати всілякі модні тренди. Ба більше – наші зірки ще й самі задають тренди на цілі сезони. Наприклад, навесні 2023-го модними будуть широкі джинси. Ось наші знаменитості показали, що саме буде у тренді, та як носити такі джинси, будучи неоднаковим із усіма модниками та модницями.

Катя Репяхова

Знаменита дружина популярного співака Віктора Павліка Катя Репяхова – ще та модниця. Жінка в курсі всіх модних трендів. Вони ще не з’явилися, а вона вже про них знає. Ось так Репяхова показалася вже в надстильних широких джинсах, які вже стали трендовими для весни 2023. Жінка з’явилася на фотографії зі своїм маленьким сином від Віктора Павліка. Катя позує у джинсах із білим поясом, білій кофтинці та напівспущеній куртці.

Катя Репяхова
Катя Репяхова

Катерина Осадча

Популярна українська телеведуча, дружина знаменитого телепрезентера Юрія Горбунова Катерина Осадча показала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм світлину дворічної давності. Там жінка позує у широких джинсах та яскравому пальті. Фотографія – із Грузії. Там Осадча була у 2021-му році, і вже тоді вдяглася у трендові широкі джинси, які нині є наймоднішими в гардеробі кожної.

Катерина Осадча
Катерина Осадча

Надя Дорофєєва

Відома українська співачка Надя Дорофєєва показалася у мегастильному образі із широкими джинсами. Виконавиця – істина модниця. Жінка щоденно дивує своїми трендовими луками. Ось і на цей раз Дорофєєва підкорила серця фанатів і фанаток заправленими у взуття дещо рваними широкими джинсами.

Надя Дорофєєва
Надя Дорофєєва

Популярне зараз

Схожі новини