Святослав Вакарчук відгуляв весілля та показав неймовірної краси наречену: екс-дружину Лялю також запросили

Колишня дружина Святослава Вакарчука Ляля Фонарьова половину свого життя прожила у тіні чоловіка. Зіркове подружжя вкрай рідко виходило в світ, тому їхні спільні фотографії — рідке явище. Що вже казати про спільні інтерв’ю, яких майже ніколи не було.

Святослав Вакарчук відгуляв весілля

Та коли мова йде про свята близьких друзів, пара демонструвала зовсім інший підхід. Так, Святослав Вакарчук та Ляля Фонарьова свого часу засвітилися на розкішному весіллі в Грузії, яке святкував член команди музиканта.

Святослав Вакарчук відгуляв весілля

Для торжества Святослав Вакарчук обрав класичний чорний костюм-двійку. А дружина музиканта доповнила свій елегантний образ розкішною мереживною шаллю. На кадрах пара виглядає дуже щасливою і здається, що їхньому шлюбу.

Нагадуємо, що 2021 року піар-відділ музичного гурту “Океан Ельзи” повідомив, що Святослав Вакарчук та Ляля Фонарьова розлучаються після двадцятирічних стосунків. Через декілька місяців стало відомо про появу у музиканта первістка. На той момент маленькому Івану Горбунову вже було 2 місяці.

Виконавця почали підозрювати у стосунках з продюсеркою Євгенією Яцутою. Головною підставою для підозр була вагітність зірки, яка за термінами співпадала з очікуванням Святослава Вакарчука на сина. Коли ж Євгенія вдруге потрапила у кадр з округлим животом журналісти повідомили, що у музиканта, імовірно, з’явиться друга дитина. Через декілька тижнів співак зізнався, що в нього народилася дочка Соломія. Про статус стосунків співака та продюсерки до сих пір нічого невідомо.

Схожі новини