Від природної краси ні сліду: ось як зараз виглядає Ані Лорак, на яку повівся тренер з йоги

Ані Лорак давно віднесли до списку зрадників України. Поки її рідна Батьківщина бореться за свободу, незалежність та мирне небо над головою, співачка продовжує працювати на території рф, писати й виконувати нові треки російською мовою.

Для когось Кароліна стала справжнім еталоном сучасної краси, а хтось давно вважає зірку якоюсь штучною, несправжньою, без шарму та привабливості. Відомо, що за все своє життя, Лорак пережила не одну пластичну операцію.

Чітко видно, що артистка застосовує контурну пластику губ, аби підтримувати їх такими ж пухкими та об’ємними. Також не виключення, що вдалася до ринопластики, адже помітно, що від природи мала невеличкий, обережний кінчик носа, який вирішила виправити.

Ані Лорак до та після втручань у красу

Ані Лорак можна позаздрити, адже має шикарний бюст, який гармонійно поєднується з її фігурними даними, але і це зірка вирішила скорегувати й збільшити свої форми, що дуже видніються на всіх нових світлинах.

Звичайно, що крім втручань у красу, не обходиться без спорту, правильного харчування, хорошої доглядової косметики та регулярних походів до фахівців-косметологів. Стало відомо й те, що співачка зробила підтяжку обличчя й продовжує ходити на уколи краси для підтримання молодості шкіри обличчя.

Нагадаємо, що Ані Лорак у 2019 році розлучилася з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу через його зради. Колишні виховують спільну доньку Софію, якій вже 11 років. Зараз зірка повністю щаслива з новим чоловіком, якого нещодавно показала публіці, ним виявився Ісаак Віджраку родом з Іспанії, який займається йогою та масажними практиками.

Ані Лорак з новим бойфрендом

Популярне зараз

Схожі новини