Наталя Могилевська показала своє перше татуювання на видимій частині тіла: намагається виглядати молодшою?

Могилевська з тих артисток, які полюбляють більш класичні образи та вбрання, оскільки вона звикла до цього. До того ж майже все своє життя Наталя постійно бореться з зайвою вагою. Жінка часто мала зміни у зовнішності, які могли вразити шанувальників, але це стосувалося лише фігури. Тому, своїх експериментів з зовнішнім виглядом вона не полюбляла та не робила ніяких сміливих змін.

Наталя Могилевська

Наталя завжди має приголомшливий вигляд, і полюбляє вільний одяг, оскільки намагається приховати свої недоліки та виглядати при цьому неймовірно. Насправді артистка досить обережно ставиться до всіх модних тенденцій. Наприклад, у зірки ніколи не було пірсингу або татуювань. Вона більше полюбляє все просте, класичне та звичне.

Але днями Могилевська змогла здивувати своїх прихильників. Річ в тому, що жінка вийшла у сторіс та показала свою нову укладку, на яку  зробила акцент. Але вся увага дісталася новому та першому татуюванню артистки. На руці Наталя зробила щось типу індійського малюнку, скоріш за все, це татуювання виконано хною, яка через деякий час змивається, оскільки колір та стиль малюнку дуже на це схожий.

Тож, виходить, що кардинальних змін та сміливих вчинків Наталя не робила, а лише спробувала, як це, ходити з татуюванням на видному місці. Можливо артистка думає про такий крок, але це поки що залишається при ній. Тому, невідомо, що за зміни планує зробити у своїй зовнішності Могилевська, але подивимось.

Тату Могилевської

Та насправді, люди старшого віку часто бояться набити тату, змінити стиль, пофарбувати волосся та багато чого іншого, але цього боятися не варто. Потрібно лише довіритись своїм бажанням.

Схожі новини