Готовий ноги їй цілувати: екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав, як проводить вечори з нареченою

Історія кохання Мурата та Ані була яскравою та гучною, до того ж все почалося з курортного роману, а потім, кохання закружляло обох в красивому танці. Спочатку співачка довго зустрічалась з бізнесменом, а згодом він зробив їй пропозицію. Весілля також було гучним та красивим. Багато гостей, розкішний банкет та неймовірні почуття.

Мурат Налчаджиоглу

Життя Ані та Мурата було легким та гармонійним, але артистка багато працювала та часто їздила на гастролі. Тому, згодом Налчаджиоглу стало не вистачати уваги, а це, є у чоловіків східної національності. І він почав гуляти у клубах та зраджувати Лорак з різними дівицями. Так, одного разу Мурата сфотографували з жінкою, з якою він весело проводив час. Спочатку Лорак не повірила і намагалась пробачити коханого, але не змогла й подала на розлучення.

Так, в екс-подружжя залишилась спільна донька Софія, з якою, Ані не забороняє бачитись з дочкою. Обидва батьки приймають активну участь у вихованні Соні, проте свої стосунки вони зберегти не змогли. Довгий час Мурат був самотнім, але не так давно він зустрів своє нове та сильне кохання, нею знову виявилась українка Лілія Реус, яка змогла зцілити серце східного красеня.

Дівчина працює разом з Налчаджиоглу, тому у них багато спільного, вони багато подорожують та проводять час разом. І Мурат навіть прийняв доньку Лілі від попередніх стосунків як свою. Так само й нова обраниця бізнесмена знайшла спільну мову з Софією. Тож, тепер вони можуть стати справжньою родиною.

Сторіс Мурата

Так, днями Мурат показав, як гарно та романтично проводить свій вечір з Реус. На фото пара проводить час вдома за переглядом телевізора. І Мурат ніжно тримає свою обраницю за ніжку. Це виглядає дуже мило і демонструє теплоту їхніх стосунків. Тож, можливо незабаром Мурат наважиться на пропозицію руки та серця і офіційно стане чоловіком Реус.

Популярне зараз

Схожі новини