“Незабаром пологи”: 47-річна Наталія Могилевська показала округлий живіт та вразила фанатів новиною

Наталія Могилевська ніколи не приховувала, що дуже хоче мати щасливу сім’ю та народити дітей. Однак, свою молодість артистка присвятила музичній кар’єрі, і варто відмітити, що ця жертва принесла великі плоди.

Декілька останніх років артистка активно обговорювала з шанувальниками імовірність появи у неї дитини. Ба більше, чесно розповідала, що готова навіть взяти малюка з дитячого будинку, але для цього їй необхідно знайти чоловіка, який зможе стати для спадкоємця батьком.

Наталія Могилевська показала округлий живіт

Після початку повномасштабної війни в Україні Наталя зізналася, що такий чоловік у її житті з’явився. Новий бойфренд артистки виявився дуже відповідальною та зрілою людиною. Разом з нею він їздив прифронтовими зонами, де відбувалися концерти, а також допоміг коханій перевезти її вагітну сестру до Франції.

При цьому шанувальники звернули свою увагу на те, що фігура Наталі помітно змінилася. Могилевська неодноразово опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео зі своїх виступів, і на них можна помітити округлий животик. У коментарях люди почали масово цікавитися, чи є імовірність того, що Могилевська очікує на дитя.

Наталія Могилевська показала округлий живіт

Пізніше артистка сама спростувала новину про те, що знаходиться у цікавому положенні. Однак користувачі мережі не з чуток знають, що знаменитості усіма силами намагаються приховати свій справжній стан аж допоки на світ не з’явиться малюк, а тому не поставилися до даної заяви з довірою. Але так чи інакше, їм доведеться чекати на офіційне повідомлення про поповнення від Наталії, і воно може з’явитися як через місяць, так і років через п’ять.

Популярне зараз

Схожі новини