Арестович вражений: Алла Пугачова з Галкіним за руку вийшла на червону доріжку у жовто-блакитній сукні

Часто трапляється так, що одне слово, або маленька деталь можуть викликати шквал критики та обговорення. Так сталося із сукнею Алли Пугачової, яку вона вдягнула на червону доріжку. А що було далі - читайте у нашому матеріалі.

Від початку повномасштабного вторгення росії в Україну багато людей показали своє справжнє обличчя, зокрема й знаменитості. Адже деякі вирішили замовчувати правду та жити своїм життя ніби нічого і не відбувається. У той час, коли сміливі та свідомі зірки шоубізнесу у будь-який спосіб намагаються заявити про свою позицію проти війни та російської агресії. Серед них і відома радянська співачка Алла Пугачова. Знаменитість після 24 лютого виїхала з росії до Ізраїлю, а згодом до Європи. Разом із нею переїхали шоумен Максим Галкін та діти.

Артистка, коли вийшла на пенсію, стала менше з’являтись на публіці та майже зникла з соціальних мереж. Однак, коли почалось вторгнення зіркова сім’я не мовчала. Чоловік Пугачової часто також заявляв про свою позицію щодо війни в Україні. Як наслідок, на нього відкрили кримінальну справу в росії та визнали іноагентом. Згодом і Алла приєдналась до свого чоловіка і заявила, щоб її теж визнали іноагентом.

Скандальна синьо-жовта сукня Пугачової
Скандальна синьо-жовта сукня Пугачової

На днях у соціальних мережах з’явилась фотографія, яка швидко поширилась. Там Алла з’явилась перед фанатами у синьо-жовтій сукні.

Попри те, що кадру вже понад 8 років, це все одно спровокувало негативні коментарі. Зокрема колишній радник голови Офісу президента України Олексій Арестович також висловив свою думку з цієї нагоди.

“Неврозов спитав мене сьогодні, чи робив я наукові відкриття? І ось вона — сила фігури! Я мимоволі його той час здійснив, прочитав коментарі. Наукове відкриття полягає в тому, що клімакс — не гормональний період. Це хвороба, що вражає коментаторів соціальних мереж та, чомусь (ось загадка) переважно чоловічої статі”, — написав Арестович під фотографією Пугачової, яку виклав на свою сторінку.

Популярне зараз

Схожі новини