Зірка серіалу “Кайдаші” Тарас Цимбалюк показав фото з весілля: але наречена не Світлана Готочкіна

Цимбалюк насправді є дуже привабливим чоловіком, його зовнішність та харизма можуть зачепити будь-яку жінку. До того ж Тарас ще й дуже талановитий, він може грати й гарних, і поганих героїв, тому, його можна сміливо назвати професіоналом своєї справи.

Тарас Цимбалюк

Оскільки він є публічною людиною, та ще й часто грає роль справжнього мачо, то особисте життя Цимбалюка в реальному житті також цікавить багатьох українок. Тож, відомо, що Тарас був одружений і він дуже романтично зробив пропозицію своїй тодішній дівчині. Це відбулося на шоу “Танці з зірками” і розчулило всіх. Та тільки цей шлюб довго не проіснував, і пара прийняла рішення розлучитися.

Тарас, звісно, дуже переймався щодо цього, але цей період пройшов у чоловіка швидко. Бо він на своєму шляху зустрів нову жінку, яка з першої розмови змогла закохати його в себе. Нею виявилась молода рестораторка Світлана Готочкіна. Саме вона колись давно брала участь у шоу “Холостяк”, а потім багато працювала, аби стати тією, ким є зараз. Тарас дійсно неймовірно закоханий у свою нову обраницю, проте це не заважає йому грати романи у кіно та в театрі, бо це його робота.

Так, днями у мережі з’явилось весільне фото Тараса, але було воно зі зйомок серіалу “Кайдаші”, яке знімалось ще до того моменту, як він зустрівся зі Світланою та почав будувати  дівчиною стосунки. А ось “Кайдаші” тепер будуть показувати на популярній платформі “Netflix”. А це вже абсолютно новий, більш серйозний етап для українського кінематографа. Тому, можливо це відкриє нові можливості для акторів цього серіалу.

Популярне зараз

Схожі новини