З ким живе Леся Нікітюк? Популярний та харизматичний блогер, з яким телеведуча разом близько 5 років

Леся Нікітюк з великою уважністю ставиться до приватності своїх романтичних стосунків. Телеведуча готова показати своїм шанувальникам свій побут, взаємодію з батьками та племінницями, веселощі з улюбленцем Рафіком, але не свої вечори в обіймах коханої людини.

 

Ба більше, журналістам жодного разу не вдалося встановити особистість принаймні одного обранця теледіви, що лише підвищує рівень цікавості до особистого життя зірки.

Леся Нікітюк показала свого улюбленця-блогера

Леся Нікітюк показала свого улюбленця-блогера, з яким живе 5 років

Подейкували, що у Лесі Нікітюк може бути роман з Сергієм Притулою. Однак дані чутки провокувалися спільною роботою ведучих та взаємодією їхніх харизм. Також аудиторія очікувала дізнатися, хто ж той таємний наречений Нікітюк, який оселився поруч з її квартирою, але заручини зірвалися, а Нікітюк неохоче говорила про чоловіка публічно.

Тож за офіційною версією з Лесею Нікітюк проживає лише її улюблений пес Рафік. Варто відзначити, що заради нього знаменитість готова на все, адже регулярно водить його до грумера, слідкує за його станом та здоров’ям, розважає песика і навіть створила йому особистий акаунт в соціальній мережі Instagram, який швидко набрав мільйонну аудиторію.

За декілька років пухнастик став популярним блогером і здійснив мрію багатьох молодих людей, які так і не досягли подібних висот. Здавалося б собака має всюди супроводжувати свою хазяйку, адже для поїздок з ним є комфортний автомобіль, переноска, тощо. Однак Леся Іванівна зазвичай не втомлює Рафіка, який живе у своєму ритмі, але з нетерпінням чекає на телеведучу вдома і завжди дарує їй багато тепла та любові, коли вона повертається.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Леся Нікітюк залишилася безробітною. Це був дуже важкий період для зірки, але вона повністю присвятила його волонтерству. Не було жодного дня, коли Леся Іванівна сиділа б на місці та не намагалася допомогти своїм співвітчизникам. Звісно, на цьому етапі її життя місця для розважального контенту не знайшлося.

Популярне зараз

Схожі новини