У весільній фаті: Олександра Заріцька з гурту “KAZKA” приємно здивувала своїх фанатів – тепер дружина?

Харизматична співачка Олександра має приємну вроду та неабиякий голос. Свій творчий шлях розпочала з участі в співочих шоу талантів “Голос країни” та “X-фактор”. Своєю унікальністю та харизмою запам’яталася усім глядачам. В більшості виконує україномовні хіти, що дуже важливо в непростий для нас час.

Створений гурт “KAZKA” у 2017 році приніс дівчині популярність, визнання, гроші та велику кількість концертів. Продюсуванням групи займається Юрій Нікітін. Дебютний реліз треку “Свята” довів, що молода команда є справжніми професіональними артистами. Пісня відразу стала хітом і підкорила серця мільйонів українських слухачів.

Олександра Заріцька
Олександра Заріцька

У 2017 році гурт взяв участь в шоу “Х-фактор”, де тренером став не менш талановитий та професійний Андрій Данилко, але за результатами глядацького голосування припинили свою участь у 5 прямому ефірі. Це дало величезний поштовх для процвітання у творчій кар’єрі.

Олександра Заріцька в образі нареченої

Відомо, що зірка має коханого бойфренда музиканта та motion-дизайнера, якого звуть Павлом. З початком повномасштабного вторгнення пара почала жити разом та навіть замислювалася про весілля. Раніше дівчина ніколи про це і не мріяла, але зустрівши Павла, почала уявляти картину родини все частіше. Проте дещо вже зацікавило її прихильників.

Так, у своєму блозі в соціальній мережі Instagram співачка заінтригувала своїм зовнішнім виглядом, де постала у фаті, а це є справжнім весільним атрибутом. Артистка презентувала вихід нового треку “Без кохання”, що вже став улюбленим для багатьох.

Зазначила, що пісня написана в особливо складних умовах. Під звуки сирен та тривожних думок. В реальності, де обрала стосунки, коханого та вперше вирішила поділитися з вами своїм особистим. Що це? Певний натяк і ми скоро станемо свідками народження нової сім’ї? Так чи інакше, але новий хіт став певним натяком на це.

Популярне зараз

Схожі новини