Надя Дорофєєва показала, чим її годує Міша Кацурін: картопля та оселедець. З таким на “МастерШеф” не підеш

Оскільки Надія дуже відома особистість, то її життя цікавить багатьох, а особливо, особисте. Вже майже рік минув з тих самих пір, як Дорофєєва розійшлась з Дантесом та дуже швидко почала будувати стосунки з Мішею Кацуріним – відомим українським ресторатором.

Надя Дорофєєва

Нині Надія справді щаслива жінка, яка вже не боїться осуду та критики з боку прихильників, адже побудувати жіноче щастя – це дуже важка задача, а для багатьох, навіть непосильна. Тому, немає жодного значення в яку мить та в якій ситуації ти зустрічаєш свою людину. Головне зустріти та втримати щастя в руках.

Дорофєєва тепер сольна співачка, але нещодавно вона випустила спільний трек зі своїм коханим чоловіком Кацуріним. До речі пісню пара писала разом виконали вони її також дуетом. Ця пісня була випущена ніби як відповідь на всі питання хейтерів про їхні стосунки. Та насправді, відповідей було замало, просто стало зрозуміло, що між ними справжнє кохання яке зародилося давно, та з якогось певного погляду.

Надія останнім часом часто викладає історії зі своїм коханим, оскільки Михайло ресторатор, то він ще й чудово готує, а не лише керує ресторанами. Тож, доволі часто Кацурін готує для своєї обраниці вечері та сніданки. А співачка інколи навіть знімає процес приготування, і це виглядає дуже цікаво та апетитно.

Так, днями Дорофєєва показала, що їй приготував Михайло. Страва була досить простою, але смачною. Михайло приготував для коханої запечену картоплю із зеленню та оселедець. Також на тарілці був салат, схожий на мімозу, але Надя не стала розсекречувати всіх інгредієнтів, а просто показала.

Сторіс Наді

Насправді коли чоловік готує для коханої, це завжди прояв справжніх почуттів кохання і турботи. А це найголовніше, що може бути у стосунках.

Популярне зараз

Схожі новини