Віра Брежнєва нарешті досягла бажаного і поділилася новиною з США: “Сталося диво. Я народила доньку”

Діти надзвичайно швидко ростуть. Іноді ми навіть не встигаємо усвідомити це, як вони закінчують школу, університет і переїжджають з рідного дому. Особливо це помітно, якщо спостерігати за тим, як підростають чужі діти. Наприклад, діти представників шоу-бузнесу народжуються та ростуть на очах мільйонів прихильників. Майже кожен їхній день народження не залишається без уваги фанатів зіркових батьків.

Народила доньку?

Українська співачка та телеведуча Віра Брежнева заінтригувала прихильників загадковими сторіс на сторінці в Instagram. Жінка опублікувала світлину кімнати із рожевими кульками й підписала: “Куди ми прийшли готуватися до свята?” Підписники зірки не одразу зрозуміли про що йде мова.

Сторіс Віри Брежнєвої
Сторіс Віри Брежнєвої

Згодом Віра Брежнєва опублікувала наступні фото, де пояснила до чого готується. Виявилось, що сьогодні її старша донька Софія святкує двадцять другий день народження. Співачка також поділилась із прихильниками спогадами про день, коли народила доньку. Рівно двадцять два роки тому її ранок розпочався з бажання поїсти борщу. Втім жінка не встигла цього зробити, адже в неї відійшли води.

Віра Брежнєва розповіла про день народження доньки Софії
Віра Брежнєва розповіла про день народження доньки Софії

Віра Брежнєва назвала народження доньки справжнім дивом. Не обійшлося без фото з іменинницею. Співачка не могла не зазначити, що її донечка вже зовсім не маленька, а навіть вища за неї саму.

Віра Брежнєва із донькою Софією
Віра Брежнєва із донькою Софією

Що відомо про доньку Віри Брежнєвої?

Софія Кіперман (таке прізвище носить донька співачки) проживає в Америці з шістнадцяти років та займається моделінгом. Після повномасштабного вторгнення 24 лютого вона активно виступала проти війни в Україні. Минулого року на свій двадцять перший день народження дівчина опублікувала чуттєвий допис, у якому подякувала мамі за те, що народилась в Україні. Вона згадала свої шкільні роки і те, як вивчала українську культуру.

Популярне зараз

Схожі новини