Тіна Кароль – не єдина поп-діва: пісню співачки “Выше облаков” талановито переспівали українською

Тіна Кароль завжди писала пісні сама, оскільки вона вміє це робити професійно та в кожний свій новий трек, жінка вкладає власні емоції та всю свою душу. Адже її творчість – це її відображення. І Тіна хоче здаватися дуже сильною, тому що вона такою і є.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Колись, поп-діва була заміжня, і заміж вона виходила лише один раз у своєму житті. Все почалося з робочого роману. Коли Тіна була молодою та ще не дуже популярною співачкою, на її шляху зустрівся продюсер Євген Огір. Він взяв Тіну під своє крило та зробив з неї справжню зірку. Та сама ж артистка майже одразу закохалась у чоловіка, але він її не помічав. Та згодом, коли вони познайомилися ближче, Євгена також зацікавила Тіна як жінка, і він почав проявляти свої почуття.

Так, згодом дуже неочікувано для самої артистки, Євген прийшов і зробив їй пропозицію руки та серця. Вони прожили щасливе сімейне життя, народили сина Веніаміна та разом зберегли у пам’яті багато спогадів та яскравих моментів.

Але в певний момент Євгенові діагностували пухлину, яку вже було пізно лікувати, та лікарі все одно намагалися. І коли огіра не стало, всі обов’язки по вихованню дитини, по роботі пали на плечі Кароль. Звісно, їй було важко впоратися з усіма проблемами самій, але вона змогла і не припинила писати пісні. Так народилась легендарна пісня “Више облаков”.

Цей трек є особливим для артистки, адже він завжди нагадує їй про миті з чоловіком. А на “Голосі країни” раніше дівчата любили співати її на сліпих прослуховуваннях і в ці моменти Кароль завжди занурюється у свої думки.

Пісня Кароль українською
Пісня Кароль українською

Та днями в мережі з’явився цей трек українською, і варто сказати, він зачаровує. Молода співачка Валерія Кудрявець, більш відома як SKYLERR вирішила переспівати “Више облаков” українською та присвятити її всім жінкам, які нині чекають своїх чоловіків з фронту, та тим, хто не дочекався.

Популярне зараз

Схожі новини