Новий статус – нова зачіска: Надя Дорофєєва змінила свій імідж і знову стала брюнеткою (ФОТО)

За час своєї співочої кар’єри Надя встигла змінити купу образів. Вона була рудою, блондинкою, брюнеткою, потім довгий час Дорофєєва була шатенкою. Насправді не часто Надя вирішує змінювати свою зовнішність, але буває. Адже кожна жінка навесні має величезне бажання змінювати щось у собі. Це може бути зачіска, може бути форма нігтів, стиль, колір волосся, нова стрижка. Тобто, неважливо скільки вам років, а змін хочеться кожній.

Надя Дорофєєва

А ось публічні люди не можуть довго перебувати в одному й тому ж самому образі, адже саме вони демонструють всім іншим які зараз тренди, що виглядає круто, а що не дуже. Тому, дівчата та жінки звикли спостерігати за зовнішністю зірок і обирати новий образ для себе. Тому що ми всі знаємо, світські жіночки не можуть одягнути щось не стильне.

І ось, наприклад Дорофєєва завжди є прикладом стилю для молодих дівчат, скільки її аудиторія загалом підлітки та юні жінки, приблизно до 30-ти років. Тож, коли Дорофєєва одягається на публічні заходи, то на неї звертають багато уваги. Теж саме відбувається тоді, коли артистка змінює зачіску. Наприклад, Надя часто зістригає чубчик, а потім відрощує його, потім знову обрізає.

Та ось остання зміна у зовнішньому вигляді Наді є колір волосся. На одному з останніх фото наречена Кацуріна показала новий колір волосся. Виявляється, що тепер Дорофєєва знову вирішила повернутися до брюнетки.

Можливо так з нею зіграла весна, а можливо просто захотіла внутрішніх змін. Оскільки в останній рік її життя дуже змінилося, то можливо вона хотіла просто показати зовнішньо те, як вона змінилась всередині.

Популярне зараз

Схожі новини