“Я – тьотя Олег”: Оля Полякова показала молодшу доньку Алісу та її талант пародіювати – так треба вміти

Талановита жінка – талановита у всьому. Відома співачка Оля Полякова незвична особистість, яка обожнює яскраві образи, відкритість та щирість у поведінці, без лицемірства та фальші.

Окрім кар’єри, успішно реалізована дружина бізнесмена Вадима та мама двох прекрасних доньок, які наслідують зіркову матусю, її звички, таланти та хобі. Старша Марія, якій виповнилося 18 років, мріє стати відомою співачкою, адже шанси на це справді великі. Почала впевнено рухатися до цілі та навіть заснувала власний гурт “Шви”. Через воєнні дії, його діяльність вирішено призупинити.

Оля Полякова з чоловіком та дітьми

Нерідко сама Полякова натикається на хейт, критику та невдоволення за свою поведінку та поведінку старшої доньки за її дописи у соціальних мережах. Оля завжди стає на захист своєї дитини та знайде, як відповісти кожному, хто образить своїм словом.

Відомо, що сестри живуть самостійним життям, навчаються у Лондоні, проте приїжджають додому, щоб провести час з батьками та відпочити у родинному колі. Співачка переконана, що для її дівчат це нова сходинка на шляху до успіху та власної реалізації.

Таланти молодшої доньки Полякової

Звичайно, що не тільки старша Марія росте талановитою особистістю. Аліса не відстає від дорослої сестри та має свої таланти. Оля Полякова часто у своєму Instagram-блозі демонструє, як молодша майстерно копіює образ мами, її голос, поведінку та манери.

Полякова зняла ще один цікавий момент перевтілення Аліси, де вона не своїм голосом почала пародіювати новий чоловічий образ. Голос дівчинки став зовсім недитячим, тому вона була повністю занурена у нову, придуману собою роль.

“Що ти встала, баба Оля, знімаєш мене? Ти що, не бачиш, що я роблю. Я дивлюсь телевізор. Я – тьотя Олег”, – жартома промовила Аліса.

Оля Полякова показала таланти своєї молодшої доньки Аліси

Оля Полякова посміялася з таких витівок дитини й не забороняє дівчинці проявляти себе в такому творчому, акторському амплуа.

Популярне зараз

Схожі новини