Наталя Могилевська показала, як займається боксом з персональним тренером: повторює за Огнєвіч

Могилевська завжди була цікава людям не лише, як артистка, а  як просто людина та жінка. І звісно, Наталя слідкує за собою, оскільки вона є публічною особистістю. Хоча у Могилевської завжди були проблеми з вагою. То Наталя худне, то набирає, і це особливість організму. Але при цьому всьому жінка завжди мала неперевершений вигляд.

Наталя Могилевська опинилась в обіймах Гордона
Наталя Могилевська

За все своє життя вона встигла змінити безліч образів. Могилевська не боїться ризикувати та експериментувати, тому вона мала різний колір волосся, та його довжину, а також жінка загалом не боїться викликів. Оскільки вона має сильний та бойовий характер. Колись її життя було не простим, у Наталі навіть була охорона, оскільки у 90-ті для багатьох артистів були не найлегші часи.

Й у молодості та у дитинстві вона займалась спортом, і це зовсім не дивно, бо всі ми у юності активні, спортивні та готові на всі життєві виклики. Ну а вже потім, коли Могилевська почала активно розвиватися у кар’єрі, їй було зовсім не до спорту. Але танці в її житті були присутні. Адже це частина виступів, й до того ж вона брала участь у шоу “Танці з зірками”.

Могилевська займається боксом
Могилевська займається боксом

Але днями співачка показала, як колись займалась боксом, видно, що фото архівне, бо зараз у Наталі інша зачіска. Та все ж таки, Могилевська має досвід боксування, а це досить складний вид спорту, особливо для жінок. Проте досить багато жінок ним займаються.

Наприклад, навіть серед зірок вже є дві жінки, які займаються боксом, Наталя Могилевська та Злата Огнєвіч. Обидві співачки, але в додаток цікавляться й боксом.

Популярне зараз

Схожі новини