Даша Квіткова і Ксенія Мішина показали ідеальну фігуру в абсолютно однакових костюмах: кому пасує більше

У кожної жінки бувають такі періоди в житті, коли вона потребує змін, і це стосується, по-перше, внутрішніх якостей та пропрацювання своїх травм, почуттів і проблем. А, по-друге, зміни у фігурі. Зараз сучасні жінки дуже активно пізнають свій внутрішній світ, оскільки розуміють цінність цього. Коли ти знаходишся в гармонії з собою, то й світ відповідає тобі тим самим.

Ксенія та Даша це пізнали і вирішили піддатися своїм бажанням і пропрацювати все те, що потребує змін. Тож, зараз ми бачимо неймовірні зміни у жінок, адже вони обидві привели свою фігуру в ідеальну форму. Кожного дня вони окремо відвідують спортзал та працюють над собою і вражають прихильників своїми результатами.

Але якщо Мішина підтягнула свою фігуру за 4 місяці по спеціальній програмі, то Квіткова понад рік боролася за ідеальні форми з персональним тренером. Також заради здорового схуднення Даша звернулась до лікаря, який прописав їй харчування, вітаміни й заборони. Тобто обидві жінки слідкували певній програмі схуднення, і вони були створені під потреби організму кожної з них. Тому, варто розуміти, що якщо ви самі хочете досягти таких результатів, то потрібно йти до тренера або лікаря.

Крім того, що дівчата зараз дуже змінилися, вони ще й обидві отримують хейт на свою адресу за сильне схуднення. Але після таких змін Ксенія і Даша стали впевнені в собі як ніколи раніше, бо дуже важливо відчувати в собі комфорт, аби мати певний рівень самооцінки.

Кожного дня Даша і Ксенія демонструють свої вранішні ритуали, й днями Квіткова засвітила точно такий же комплект домашньої білизни, як показала Мішина у своїй останній фотосесії.

Квіткова та Мішина в однакових костюмах

Тобто, виходить що зараз у них досить схожі смаки, погляди на життя, здоров’я, а ще й на одяг, який, до речі виробляють українські підприємці.

Популярне зараз

Схожі новини