Мама Дана Балана показала бабусю молдавського мачо: ошатна літня жінка натуральної вроди з добрими очима

Дан Балан не є активним користувачем соціальних мереж. Їх чоловік використовує здебільшого для просування власного бренду, повідомлень щодо своєї творчості, які адресуються фанатам, а також задля важливих заяв, які тим не менш з’являються у його мікроблозі вельми рідко.

Мама Дана Балана Людмила показала, як відгуляла весілля та засвітила наречених
Мама Дана Балана показала бабусю молдавського мачо

Натомість його матір Людмила Балан, навпаки, обожнює підтримувати зв’язок зі своїми шанувальниками, і часто не обмежує контент лише професійною інформацією. На її сторінці часто можна побачити особисті кадри, відео з свят та торжеств, сімейні знімки та інші матеріали. Після 24 лютого Людмила регулярно нагадувала українцям через публікації, що вона їх підтримує та бажає перемоги.

Мама Дана Балана показала бабусю молдавського мачо

Наприклад, не так давно вона оприлюднила фотографію своєї матері, тобто бабусі молдавського мачо. Для зроблених кадрів жінка ретельно підготувалася, адже обрала шерстяний костюм синього кольору, а також прибрала волосся. На кадрах жінки спочатку обіймаються, а потім можна помітити і окремий портрет бабусі Дана. Вона підкорює своєю простотою, елегантністю та благородністю.

Варто відзначити, що Дан Балан народився у доволі непростій родині. Його матір — суперзірка молдавського телебачення, телеведуча та виконавиця, а батько все життя пропрацював дипломатом, возив родину у різні країни і має потужні зв’язки. Старший син пішов стопами Людмили та побудував сценічну кар’єру, а молодша дочка на даний момент є ведучою у молдавській версії програми “Чекай мене”.

Однак, коли сім’я показує бабусю Дана, стає зрозуміло, що їхня родина може похизуватися різними людьми у своїй сім’ї. Жінка неймовірно скромна, живе у селі, ретельно слідкує за своїм будинком та підтримує традиції, як відомо, була суворою бабусею та требувала дисциплінованості.

Немає сумнівів, що Дан Балан відвідує її регулярно, однак на відміну від своєї матері, про це фанатом він не розповідає і залишає такі особливі моменти лише для себе.

Також необхідно підкреслити, що користувачі мережі завжди дуже тепло реагують на появу жінки у їхній стрічці і залишають їй компліменти, хоча вона їх і не побачить, адже не користується Instagram.

Популярне зараз

Схожі новини