Олег Винник відгуляв розкішне весілля та показав неймовірної краси наречену: не Таюне, але також блондинка

Не дивлячись на потужний та великий фан-клуб у Олега Винника в Україні, він доволі неактивний користувач соціальних мереж і виходить на зв’язок в мережі лише заради оновлення новин щодо своєї творчості. При цьому зірка майже не ділиться особистими кадрами, не розповідає, що відбувається в його житті поза кадром, не відповідає на питання шанувальників, які ставляться йому в коментарях, тощо.

Олег Винник засвітився на зірковому весіллі

На щастя, зіркові друзі та колеги Олега Винника набагато відкритіші. Наприклад, на весіллі Арсен Мірзояна та Тоні Матвієнко повелитель вовчиць засвітився лише завдяки фотографіям, які почали активно з’являтися у журналах та соцмережах.

Весілля Тоні Матвієнко і Арсена Мірзояна
Олег Винник засвітився на зірковому весіллі

Так, знамените весілля сталося досить давно, але кадри з нього досі обговорюються шанувальниками. Олег виступив на ньому абсолютно безкоштовно, підтримуючи своїх друзів. Але як з’ясувалося пізніше, Винник навіть посприяв цьому одруженню.

Олег Винник одружив Тоню Матвієнко і Арсена Мірзояна
Олег Винник засвітився на зірковому весіллі 

Артист і співав для гостей і виконував роль ведучого, повністю взявши на свої плечі розважальну частину програми.

Нагадуємо, що на той момент для Арсена Мірзояна та Тоня Матвієнко — це були другі шлюби. Коли пара познайомилася, співак був одруженим і виховував маленьких дітей. Спочатку чоловік не звернув увагу на свою закоханість і прийняв рішення почекати, щоб приймати свої почуття за щось дійсно серйозне. Але час минав і стало зрозуміло, що Тоня Матвієнко дійсно увійшла у його серце.

Пара була разом на гастролях рік, а після повернення Арсен повідомив своїй дружині, що хоче піти сім’ї. Чоловік залишив їй майно, гроші і пішов до нової обраниці з абсолютно пустими кишенями. Дах над головою молодій парі дала матір Тоня Матвієнко Ніна Митрофанівна, яка хоча і була проти цих стосунків, але не стало противитися, коли Арсен прийшов.

Олег Винник також підтримав Арсена Мірзояна у його бажанні залишитися зі своєю новою коханою. Чи дружать зараз чоловіки достеменно невідомо, однак жест повелителя вовчиць пара оцінила доволі гідно.

Популярне зараз

Схожі новини