Дружина Григорія Решетніка Христина показала фото з вагітним животиком: “За місяць до пологів”

Родина Григорія та Христини вже багато років є прикладом для багатьох інших пар, адже вони демонструють, що коханням між людьми може дійсно існувати роками й ні діти, ні обставини не змогли розірвати між ними космічний зв’язок. Взаємоповага, розуміння одне одного, вміння йти на компроміси та бажання бути родиною й виховати психічно-здорових дітей об’єднує їх.

Родина Решетнік
Родина Решетнік

Решетніки є багатодітною родиною, вони виховують трьох синів, Діму, Ваню та Сашка. Звісно, як і в багатьох інших родинах, вихованням дітей по більшій мірі займається саме Христина, адже Гриша багато працює. Хоча й його дружина встигає працювати, займатися спортом, ходити на ділові зустрічі, і все це між вихованням синів.

Кожну свою вагітність Христина робила фотосесію, оскільки кожна жінка хоче зберегти цей період у пам’яті. Тому, родина Решетнік має три чудові фотосесії з вагітною Христиною та дітками.

Жінки дуже люблять згадувати моменти вагітності, адже це дійсно особливий період для жіночого організму, все сприймається інакше. Щоправда, багато жінок ще не відійшли від застарілої звички маніпулювати цим, та на щастя, й у нашому суспільстві вже з’являється культура вагітності.

Сторіс Христини
Сторіс Христини

Так, днями дружина Решетніка вирішила пригадати, як носила під серцем свою першу дитину. І це був Дмитро, тоді вже жінка була на останньому місяці перед пологами та животик вже був досить великим та вже важким. Тому дівчина ходила у сукнях, бо це найзручніший одяг для вагітних жінок на останньому триместрі. Та можливо Христина ще відчує щастя цього періоду, адже вони з Григорієм планують дівчинку.

Популярне зараз

Схожі новини