Хюррем-султан не впізнати: зірка Величного століття Мер’єм Узерлі екстремально схудла і показала результат

Роль знаменитої Роксолани у культовому серіалі “Величне століття” свого часу отримала акторка, яка навіть не могла говорити турецькою. Мер’єм Узерлі має турецько-німецьке коріння і все своє життя прожила в Європі. Втім продюсери серіалу прийняли рішення, що вона ідеально підходить для ролі і відмовили її головні конкурентці Фахріє Евджен. На той момент Узерлі могла похизуватися ідеальними зовнішніми даними, які так високо цінуються в кіноіндустрії.

Турецька Роксолана Мер'єм Узерлі знімається для російського глянцю
Мер’єм Узерлі екстремально схудла

Мер’єм Узерлі екстремально схудла

Але вже в наступних сезонах акторці дали завдання набрати вагу, адже як багатодітна матір вона не могла собі дозволити продовжувати знімальний процес, будучи стрункою — героїня мала змінюватися з плином часу. Для цього Мер’єм у студію приносили солодощі, який вона з великим задоволенням коштувала. І такий режим харчування вельми швидко приніс очікувані плоди, тим паче, що виснажливий та нерівномірний графік також впливав на фігуру акторки.

Мер'єм Узерлі в ролі Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі екстремально схудла

Після свого виходу з проєкту артистка досить довго приходила у форму, на що пішло декілька років. Узерлі довелося втратити приблизно 20 кілограмів, і робота велася довго, зважаючи, що вона також встигла стати матір’ю.

Нещодавно акторка все ж таки здивувала своїх шанувальників ще одним перевтіленням. Зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові кадри, на яких показалася з оновленою фігурою.

На нових фото актриса приміряла коротку сукню та одягла туфлі на високих підборах. Раніше вона віддавала перевагу більш “закритим” вбранням і рідко фотографувалася у повний зріст. Тепер же Узерлі, зважаючи на все, вирішила показати всьому світу, як їй вдалося схуднути.

Далеко не всім підписникам сподобалися зміни у зовнішності знаменитості, адже вони полюбили її пишною та рудою. Зараз вже Узерлі нагадує Instagram них моделей, будучи володаркою ідеальної фігури, інстаграмної шкіри, трендового світлого волосся, а також є постійною клієнткою косметологів. Це досить помітно і залишає різні враження у користувачів.

Популярне зараз

Схожі новини