Тоня Матвієнко показала, чим її годує чоловік Арсен Мірзоян на заправці: оце так смаколики (ФОТО)

Відомо, що Тоня вже багато років заміжня за співаком Арсеном Мірзояном, з яким вона познайомилась ще під час участі в “Голосі країни”. На той момент Мірзоян ще був одружений, але закохався в Антоніну, яка ще тоді не відчувала взаємного кохання до чоловіка. Це сталося само собою, адже почуття – це дуже неконтрольована річ.

Мірзоян з дружиною
Мірзоян з дружиною

Саме тому, Мірзоян вирішив розійтися зі своєю дружиною, яка народила йому двох синів. І багато років вони жили у Запоріжжі та виховували дітей. Але коли Арсен зустрів Тоню він просто втратив голову. Чоловік переїхав у Київ не маючи житла, але він одразу ж зійшовся з Антоніною. І через це він жив і продовжує жити у батьків Тоні. До того ж зі своєю тещею Ніною Матвієнко у нього склалися неймовірно чудові стосунки.

Іноді складається таке враження, що Ніна Митрофанівна інколи навіть стоїть на стороні свого зятя. Тож, у їхній родині склалися неймовірні стосунки. Та й між Тонею і Арсеном стосунки дуже гармонійні.

Оскільки їхня історія кохання почалася з такого цікавого знайомства, що їхні стосунки не можуть не бути чудовими. Саме так і зберігається вже багато років. Арсен чудовий тато і чоловік, який дарує кохання не лише Антоніні, а ще й донці Ніні.

Та багато часу вони жили окремо через війну,  а зовсім нещодавно вся родина знову возз’єдналася. Саме тому вони проводять час разом і роблять все, чого вони дійсно бажають.

Арсен годує Тоню морозивом
Арсен годує Тоню морозивом

Днями Тоня показала фото, де Арсен несе з заправки три смачних морозива, якими пригощає Тоню, себе і ймовірніше за все або доньку або тещу.

Популярне зараз

Схожі новини