Як виглядає жінка, у якої Настя Каменських відбила чоловіка: чимось схожа на співачку, тільки без кучерів

Колись давно у Потапа був перший шлюб, який він не надто сильно оприлюднював, оскільки багато працював, так само, як і його молода дружина. Але вона була в тіні.

З самого початку спільної роботи Насті Каменських і Потапа їм приписували бурхливі романтичні стосунки, які всі навколо чомусь помічали. Проте між ними на той момент нічого бути не могло, адже в ті часи Потап був одружений та мав почуття до своєї обраниці.

Потап втік з України без Насті Каменських
Потап

Не секрет, що його дружиною була відома та досить впливова українська продюсерка Ірина Горова. Разом з нею Потапенко і відкрив свій продюсерський центр. Вони разом працювали над цим великим проєктом, який став сенсом усього їхнього життя. Цією роботою став продюсерський центр – МоЗгі. Який випустив багатьох зірок українського шоу-бізнесу.

Горова і Потапенко
Горова і Потапенко

Так, виходить, що Ірина завжди працювала всередині проєктів, а от Потапенко навпаки, завжди був у центрі уваги. Він і продюсував, і пісні писав, і сам співав. Тож, багато років Горова була заміжня за Потапом, але в певний момент їхня сімейна ідилія зруйнувалась. В чому причина – досі ніхто не знає, проте багато хто думав, що причина у Каменських. Але ні, адже Потап не одразу одружився з нею.

Насправді ще тривалий час після розлучення Ірини та Олексія він не дозволяв собі вступати у відносини з Настею, до якої його тягнуло. Проте згодом стало відомо, що між ними таки є таємний роман.

А от саме весілля вони зіграли у 2019 році, і для багатьох тоді ця подія стала справжнім здивуванням. Адже підозри це одне, а от весілля двох люблячих сердець – це вже зовсім інша історія.

Каменських і Потап
Каменських і Потап

Та варто сказати, що пара й досі разом. Так, між ними є певні непорозуміння і сварки, але врешті-решт, вони залишаються разом і долають всі перепони. А Ірина тим часом плідно займається роботою продюсерського центру та його змінами.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.