Опинився на іншому кінці материка і до того ж не один: заради кого Олександр Пономарьов покинув Україну

Знаменитий український виконавець Олександр Пономарьов засвітився далеко за кордоном під час фантастичного заходу. Що відбувається дізнайтеся в нашій статті

Після початку повномасштабної війни в Україні Олександр Пономарьов, недовго думаючи, знайшов для себе задачу, у якій він буде максимально ефективним та яка допоможе його країні отримати перемогу. Артист організував благодійні концерти, доходи з яких він відправляє на благодійність. Компанію у цій діяльності йому склав знаменитий Михайло Хома, більш відомий під псевдонімом Дзідзьо.

Олександр Пономарьов вразив зізнанням про стосунки з Михайлом Хомою
Олександр Пономарьов приїхав разом з Михайлом Хомою до Іспанії

Чоловіки багато подорожують разом і на території України, і за кордоном. В них неймовірна кількість фанатів, яка особливо полюбляє їхній дует. Обидва не надто активні в соціальних мережах, але час від часу все ж таки тішать шанувальників невеличкими оновленнями.

Олександр Пономарьов приїхав разом з Михайлом Хомою до Іспанії

Наприклад, нещодавно золотий голос України показав, як разом зі своїм колегою виступав в Іспанії. Відповідна публікація з’явилася на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Олександр Пономарьов приїхав разом з Михайлом Хомою до Іспанії

Публіка була відверто щасливою подібній зустрічі і круто зустріла виконавців в Європі. Тим паче, що нещодавно вони випустили нову композицію.

Пісня була написана про кохання. Олександр Пономарьов створив її ще до початку повномасштабної війни. Після 24 лютого він не наважився її випускати через недоречність, але влітку 2023-го відчув, що її час настав. Тому є імовірність, що нова пісню також була виконана на концерті.

Нагадуємо, що за офіційною версією обидва чоловіки не перебувають в стосунках. Вони неохоче розповідають журналістам про своє особисте життя і намагаються захистити рідних від публічності. Втім, аудиторії вже давно відомо про цивільну дружину Олександра Пономарьова, адже про неї розповіла колишня співака у своєму ексклюзивному коментарі.

У Михайла Хоми також налагоджується дана сфера: через рік після розлучення він заявив, що в нього є кохана, але представляти її публіці він поки що не готовий, натякаючи на те, що стосунки мають розвиватися деякий час, аби він наважився показати обраницю фанатам. Скільки ще фанатам доведеться чекати Михайло, тим не менш, не уточнив.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.