Чому Дмитро Комаров обрав дружиною українську красуню Сашу Кучеренко та як молодята живуть зараз

Об'їздивши півсвіту, невгамовний тележурналіст Дмитро Комаров усе ж одружився на українці. Подружжя називають найромантичнішою сімейною парою України.

Вона – “Місс Україна 2016” і телеведуча  каналу ictv. Він – відомий тележурналіст, автор проєкту тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров. Пара таємно одружилися в Єрусалимі у 2019 році під час перебування на Євробаченні.

Так зароджувалося їхнє почуття
Так зароджувалося їхнє почутт

До того вони в парі виходили на паркет танцювального шоу «Танці з зірками», але жодним чином не виказували свої романтичні стосунки.

Дмитро і Олександра приховували свої стосунки
Дмитро і Олександра приховували свої стосунки

Їх називають найромантичнішою сімейною парою України. І, можливо, найгармонійнішою, бо у їхніх солодких ніжних зворушливих стосунках є місце прагматичним планам  і практичним рішенням. Вони обоє займаються благочинністю.

Затишне сімейне гніздечко
Затишне сімейне гніздечко

До прикладу, нещодавно пара придбала квартиру, бо спочатку мова йшла про власний будиночок, але все ж вирішили, що їхня завантаженість  на роботі не вписується у  вечірні поседеньки біля каміна.

Дружина вітає коханого з днем народження
Дружина вітає коханого з днем народження

А ось така квартира з диваном вітчизняного виробництва, про що розповів сам Дмитро у Instagram, дуже навіть зійде для сімейного гніздечка.

До речі, Дмитро і Олександра мріють про діточок – не менше троє.

Їм весело і добре разом
Їм весело і добре разом

“Хочеться, щоб наша сім’я була великою, тим більше, щоб вона була красивою, розумною і сміливою”, – поділилися Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко.

А у чому їх загадка? Кохають вони одне одного.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.