Легендарна українська акторка, телеведуча, співачка та продюсерка Наталія Могилевська разом із чоловіком, якого звати Валентин, удочерили двох дітей. У відкритих джерелах цей чоловік значиться, як її партнер. Але жодної інформації про те, що вони офіційно одружені, ніде немає. Сама ж зірка, як і Валентин, ніколи й нічого не коментували з приводу свого шлюбу: є він чи немає. Утім, Могилевська часто показувала в своїй stories якісь фрагменти фото чи відео, що саме цей чоловік зустрічає їх на вокзалі в Одесі, а ще буває, що проводить спільно з нею відпочинок.
У Валентина і Наталії Могилевської двоє усиновлених дітей: трирічна Софія та 11-річна Мішель. Всі разом цього літа вони дуже добре відпочили в Одесі. Повідомляла знаменитість й про те, що вся її сім’я, зрозуміло, що і включно з чоловіком, вітали її з цим святом. А ось нині на один із найдорожчих курортів України Наталя Могилевська поїхала суто одна зі своїми усиновленими донечками. На якийсь час вона віддала їх у табір, який також вважається одним із кращих і найдорожчих в Україні, а сама тим часом добре виспалася серед карпатських гір у гарному номері готелю.
Можливо, що колись Наталя Могилевська покаже свого чоловіка публічно. До цього, вона офіційно була одружена двічі: перший шлюб був із бізнесменом Дмитром Чалим (протягом року, з 2004 по 2005). А другий – з бізнесменом Єгором Долініним (у період 2006 до 2011 років). Своїх рідних дітей співачка, поки що, немає.
Алла Мазур, яка є авторкою і ведучою інформаційно-аналітичної програми “ТСН Тиждень” на телеканалі “1+1”, навіть не називає батька свого єдиного 16-річного сина Артема. При цьому, Алла Мазур офіційно є незаміжньою. Єдине, що відомо про її сина, так це те, що в нього прізвище Бондаренко. Але чи є це прізвище батька дитини, на 100% невідомо. У колег Алли Мазур є припущення, що її чоловік — Роберт Опаленико (журналіст, який також працює на телеканалі “1+1” уже дуже і дуже багато років. Утім, якщо він і є її чоловіком, але 100% не є батьком її дитини. Підозри щодо стосунків Мазур і Опаленика в інших журналістів виникли тому, що їх часто бачили разом поза роботою. І навіть на світських заходах.