Всім відома українська акторка театру, кіно та телеведуча Ксенія Мішина вирішила показати свого тренера-красунчика Сергія. І до того ж, прямо у відео в своїй stories в Instagram. З початку вона повідомила, що він є її тренером, а потім почала жартувати і говорити, щоб він усім розповів правду щодо того, ким він є. Ось тут почалися вгадування: чи він лікар, а який саме лікар, гінеколог чи ні. І вже в самому кінці, ніби-то як, вони зійшлися на думці, що він лікар з образу життя. Імовірніше всього, що Сергій є тренером (життєвим коучем).
За словами самого Сергія, він лікар з образу життя (тобто, коуч). І тут Ксенія Мішина запитала в нього, напевно, найбільше питання, що тільки її цікавило: “Що робити, якщо не стоїть?”. На це Сергій відповів, що потрібно швидко змінювати свій образ життя. Тоді Мішиній стало цікаво: які три основні моменти змінюють образ життя. Для початку потрібно змінити своє мислення, сон, а потім зрозуміти, що завжди потрібно залишатися в теперішньому. Щоб почати правильно мислити слід усвідомити думки в своїй голові.
У першу чергу людина має усвідомити, що в її голові повинні бути лише її думки. А також встановити, звідки беруться чужі думки, відкинути їх, прийти до того, ким людина є насправді. Надзвичайно важливо завжди перебувати в теперішньому часі. Побудувати в собі мислення того, що є сьогодні, а зв’язку з минулим чи майбутнім бути немає. Якщо людина більшість свого часу знаходиться думками в майбутньому (постійно аналізує, що станеться, а чого не станеться, то вона втрачає момент помічати щось важливе).
Крім цього, Ксенія Мішина поцікавилася в симпатичного коуча й про те, що таке когнітивне спотворення. Він пояснив, що це нав’язані шаблони моделі поведінки соціуму. Вони здатні ставати нормою для більшої кількості людей і в результаті, оптимізувати наші дії. Когнітивні спотворення, по факту, це думки інших людей. У цьому випадку Сергій вирішив застосувати приказку й сказав: “Бути, а не здаватися”.
“Люди дуже бояться не прийняття соціуму. Тому в більшості країн люди повинні входити в цю рамку, тому що, не мають інших варіантів для існування. А воно потрібне для того, щоб будувати взаємозв’язки з іншими людьми. Адже, потрібно мати можливість розвивати себе матеріально”, – пояснив Сергій.