Українки незадоволені послугами краси у Європі: відгуки про європейський манікюр, фарбування, нарощування вій

Українки - це жінки яким важливо мати доглянуті нігті, волосся та обличчя, кожна українська жінка будь-якого віку стежить за своїм зовнішнім виглядом і полюбляє це робити

З моменту російського повномасштабного вторгнення в Україну, багатьом жінкам довелося забути, що таке доглянуті нігті, брови і шкіра. Великий процент жіночої половини населення України з перших днів перетинали Європейські кордони та починали жити з нуля. Звісно, що в перший час нікому не було діла до манікюру, чи ламінування вій, Просто хотілося знайти якомога швидше житло і оформити потрібні документи, аби почувати себе в більш-менш безпеці. Згодом, проблеми трішки зменшились і тоді жінки почали шукати собі нові, наприклад,пошук гарного майстра манікюра та інших жіночих процедур.

манікюр в Україні
манікюр в Україні

Сфера краси в Європі також дуже популярна, але, як виявилось не настільки, як в Україні. Тому,коли українські жінки приходять на манікюр до європейських майстрів, весь процес здається дивним. Наприклад в Іспанії середній час на сеанс манікюру півгодини, уявіть. Коли в Україні за півгодини відбувається лише якісне зняття попереднього гелю або гель-лаку фрезером. Якщо в Іспанії майстер не вкладається в півгодини на одного клієнта, йому постійно кажуть, що він погано працює і мало доходу приносить. Наприклад, у Польщі манікюр коштує від 100 злотих/ В Іспанії  манікюр коштує 20-25$

Але Ми звикли платити за якість, а не просто за процесс. Якість українських послуг краси, відповідає нашим стандартам якості, а от в Європі з цим проблеми. Перша проблема полягає в тому, що коли Європейські майстри опановують сферу краси, вони вчаться робити все одразу, тобто не можна як у нас пройти спеціалізовані курси і бути гарним майстром. Друга проблема в матеріалах, навіть гель-лаки, фарби для волосся не є гарної якості.

Макіяж в салоні України
Макіяж в салоні України

Звідси і проблема незадоволення Європейським сервісом краси. Для місцевих жінок це гарний рівень, а украхнки просто звикли жити за стандартами вище норми.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.