Проте серед українців все ще вистачає тих, хто орієнтується за звичайними годинниками, які вішають на стіни або купують маленькі годинники, які слугують як будильник. А ще є любителі носити годинники на руках. загалом це полюбляють робити чоловіки, бо їм це додає статусності та зручності. Але й серед жінок вистачає прихильниць наручних годинників. Тож, перехід на літній час досі є актуальним для багатьох людей.
Зараз ми живемо у такому прогресивному світі, коли варто слідкувати за кожною хвилиною свого часу, адже справ багато, а часу мало, тому люди не мають змоги постійно заглядати у смартфон чи ноутбук, і от тут їм стають у нагоду годинники, на які достатньо просто подивитися та дізнатися час.
Та варто пам’ятати, що навесні кожного року відбувається така собі зміна годинного поясу, дата та сама година щороку різна, але перехід на літній час 2023 відбудеться в останню неділю березня. Тобто 26 березня рівно 0 4-й годині ранку всім українцям потрібно перевести стрілку годинника на одну годину вперед.
Звісно, це не завжди зручно, але якби ми не переводили годинники, то мали б дуже ранні заходи сонця, тобто навесні та влітку на вулиці б ставало темно не о 21:00, а приблизно о 19:00. Це зовсім не літо, адже всі ми звикли з дитинства, що темно лише вночі, а у юності та у дорослому житті нам приємно гуляти та спостерігати за заходом сонця. А в Україні вони просто неймовірні, тому літній час і є приємнішим для нас, ніж зимній.
Тож, підсумуємо, 26 березня о 04:00 ваші годинники мають перемістити свою стрілочку на годину вперед. Смартфони, комп’ютери та інші гаджети переводять час автоматично. А от власникам настінних та наручних годинників перехід на літній час варто робити власноруч.