Екс-чоловік Наді Дорофєєвої Дантес розкритикував нову пісню Потапа: “Навчишся робити щось інше”

Володимир Дантес, який з першого дня війни активно допомагає Україні та постраждалим від злочинів росіян та не вихваляється цим, вирішив висловити свою думку про пісню Потапа "Волонтер".

Нещодавно Потап випустив новий трек, вперше за довгий час та намагався вмістити в нього сенс роботи волонтерів. Адже себе Олексій точно вважає одним з головних волонтерів України. Але трек не виправдав сподівань, оскільки був сильно розкритикований у мережі. Слухачі вважають, що назва пісні та її сенс геть не поєднуються між собою.

Пісню Потапа розкритикували у мережі

Тому, свою думку про новий прояв творчості Потапенко вирішив висловити й екс-чоловік колишньої підопічної Потапа Дантес. Володя вважає, що коментарі людей вже говорять самі за себе та у кожного артиста є своя точка зору на ситуацію, яка зараз відбувається в Україні та стосується кожного.

“Чесно, я дуже добра людина і в якийсь момент я подумав, поставив себе на його місце, може він так уявляє собі волонтерство. Це класний досвід для будь-якого артиста і ти на ньому навчишся робити щось інше”  – висловився Володимир.

Тож, нічого образливого Дантес про творчість та новий трек Потапа не сказав, проте, видно, що він не сильно розуміє, навіщо продюсер випустив таку пісню, яка не несе в собі жодного сенсу крім назви.

Також Володя додав, що загалом теперішня творчість українських артистів перетворюється на “шароварщину”, тобто, всі ті слова та новини, які мають сприйматися серйозно та викликати гордість перетворюються у щось комічне та знецінюється. І якщо вже й говорити про війну, то не в такому обрамленні, як це робиться зараз.

І сам Дантес пише й зараз щось більш ліричне, романтичне, душевне. Але вважає, що треба писати те, що відображає дійсність. Варто сказати, що пісня Потапа розлетілася мережею широко, але всі коментарі не мають в собі позитивних моментів.

Популярне зараз

Схожі новини