Молода дружина Віктора Павліка Репяхова заговорила про зради музиканту та згадала про докази своєї невірності

Перша дружина знаменитого українського виконавця Віктора Павліка Катерина Репяхова активно веде свій блог в Instagram протягом 4 років. За цей час їй вдалося зібрати велику аудиторію, яка по-різному ставиться до дівчини, але однаково сильно цікавиться її життям.

Коханий чоловік Катерини Репяхової заглядається на дівчат
Молода дружина Віктора Павліка заговорила про зради

У зв’язку з тим, що стосунки пари почалися, коли Віктор Франкович був одруженим з Ларисою Созаєвою, навколо цього роману ходило багато чуток. І досі преса та користувачі мережі звертають особливу увагу на Катерину.

Молода дружина Віктора Павліка заговорила про зради

У зв’язку з цим Катя нещодавно поцікавилася у своїх підписників, які чутки вони про неї чули, а відповіді оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Наприклад, одна з користувачок запиталася, чи дійсно Катерина, як подейкують, зраджувала музиканту. На що Репяхова відповіла негативно, а також попросила попросила про докази даної інформації.

Молода дружина Віктора Павліка заговорила про зради

Також Катя визнала, що дійсно знаходилася у стосунках з музикантом, коли він був одруженим, хоча раніше наголошувала, що ніколи не була коханкою. Мова зайшла і про покійного сина Віктора Франковича. Катерина вкотре розповіла про те, скільки усього чоловік зробив, аби зберегти життя свого спадкоємця.

Нагадуємо, що позаминулого року Катерина подала до суду на колишню дружину Віктора Павліка у зв’язку з численними образливими висловлюваннями на її адресу. Лариса програла діло і була змушена заплатити Катерині 8 тисяч гривень. Пізніше блогерка зізнавалася, що Созаєва так і не виконала постанову суду.

Схожі новини