Подарунок долі: друг Дантеса Олексій Дурнєв засвітився з маленьким хлопчиком на руках – невже став батьком?

Так, на сторінці в Instagram його друга Володимира Дантеса ми помітили дуже цікаве фото. Олексій Дурнєв тримав на руках маленького хлопчика, а підпис в сторіз залишив неабиякі підозри, що це таємна дитина зірки.

“А я казав, що Олексій Дурнєв дограється”, – підписав світлину Володимир Дантес.

Сторіз Володимира Дантеса

Звичайно, що дитина не шоумена. А їхніх спільних друзів. Також Володимир розповів, що Олексію знову видалили його сторінку в Instagram і незрозуміло, з яких причин.

“Льоші знову видалили його сторінку. Я не знаю, що відбувається, але він дуже відповідальний блогер, тому знову активізується його стара сторінка”, – розповів Володимир.

Нагадаємо, що свою першу популярність Олексій Дурнєв відчув після виходу його авторського проєкту “Дурнєв+1” на телеканалі “ТЕТ”. Колегою та співведучою стала Даша Ши. Шоу швидкими темпами набуло популярності. У 2014-му році його закрили.

Також Дурнєв став одним з незмінних коментаторів шоу про моду та стиль “Богиня шопінгу” у 2012-му році. Його жарти, підколи та сміх завжди підіймали настрій кожному глядачу.

Про своє особисте життя говорити не любить, але відомо, що зараз серце Олексія вільне. Він зізнався, що йому важко кохати й, можливо, він навіть не знає, як це по-справжньому. Була симпатія, було таке, що дівчина гарна та прекрасна ззовні. Але, щоб палко любити – такого не пам’ятає.

Дурнєву не одноразово приписували роман з Дашею Астаф’євою, проте він запевнив між ними дійсно справжня “хімія”, але тільки дружня.

Схожі новини