Молода дружина Віктора Павліка зізналася, скільки років перебувала у статусі коханки: “Ще був одружений”

Четверта дружина знаменитого українського виконавця Віктора Павліка Катерина Репяхова завжди підкреслювала, що ніколи не була коханкою музиканта. Втім, аудиторія неоднозначно сприймала цю позицію, адже за розповідями концертної директорки деякі речі просто не збігалися. Можливо, справа в тому, що користувачі мережі по різному сприймають ситуацію.

Молода дружина Віктора Павліка визнала роман з одруженим чоловіком

Катя Репяхова показала тещу Віктора Павліка
Молода дружина Віктора Павліка визнала роман з одруженим чоловіком

Так, нещодавно у Катерини знову поцікавилися, чи була вона з Віктором Франковичем, коли він був одружений. І Катя підтвердила ці дані. Мовляв, чоловіку вдалося розлучитися зі своєю дружиною Ларисою лише через рік після того, як він фактично від неї пішов.

Згідно позиції Катерини, вона не вважає, що була коханкою, так як Віктор Павлік, не дивлячись на штамп у паспорті, зі своєю дружиною у любовних стосунках не перебував. Для хейтерів же це не є аргументом, так як співак все одно був одруженою людиною.

Варто відмітити, що даний предмет блогерка обговорює зі своєю аудиторією вже не один рік. Розлучення Віктора Павліка залишилося далеко позаду, він виховує разом з молодою благовірною спільного сина Михайла, підбирає ім’я для доньки, але тіні з минулого все одно переслідують родину через їхню публічність.

Молода дружина Віктора Павліка визнала роман з одруженим чоловіком

Нагадуємо, позаминулого року Катерина подала до суду на колишню дружину свого чоловіка через численні образливі висловлювання, які вона дозволяла собі на адресу концертної директорки. Суд їй виграти вдалося, ба більше, Созаєву зобов’язали виплатити компенсацію Катерині у розмірі 8 тисяч гривень.

Схожі новини