Повністю щаслива: Лілія Ребрик з ніжними квітами показала себе на публічному заході – букет не від чоловіка?

Так, на своїй сторінці в Instagram Лілія Ребрик поділилася, що взяла участь в одному з благодійних заходів, де була запрошеною гостей та виступала в ролі спікера.

Подія вимагала й відповідного зовнішнього вигляду. Жінка обрала діловий стиль. Одягнула досить ніжний костюм коричневого кольору, який їй дуже личить. Образ доповнила туфлями кремового кольору, які чудовою поєднуються кольором з її гольфом.

На світлинах Лілія щаслива, усміхнена та дійсно успішна леді. Постала з гарним букетом квітів, які неабияк зацікавили підписників.

Ніякого таємного залицяльника, як хтось встиг подумати, у жінки немає. Ба більше, Андрій Дикий теж прийшов на захід, щоб підтримати дружину. Закохані сиділи поруч та дивилися на одне одного таким люблячим та ніжним поглядом.

Найімовірніше, квіти були подаровані організаторами благодійного заходу.

“Благодійність – це інвестиція. Інвестиція в майбутнє України, яку обов’язково відбудують, яка розквітне, яка точно буде щасливою. Дякую Біржовому університету за запрошення виступити на Female freedom forum. Поділилася своїм досвідом благодійності. Побула серед людей, близьких за духом”, – розповіла Лілія Ребрик.

Також телеведуча подякувала організаторам за те, що допомогли благодійному фонду Лілії Ребрик. Зібрані кошти підуть на проєкт “Нескорені” – підтримка жінок, які опинилися у складних життєвих ситуаціях і відповідальні не тільки за себе, а й за своїх дітей чи батьків похилого віку.

Схожі новини