Сердючка більше не зможе вийти на сцену? У Данилка розповіли правду про його діагноз: лікарі занепокоєні

Минулого року розпочався великий концертний тур Вєрки Сердючки. Вперше за довгий час Андрій Данилко разом зі своєю командою рушив різними країнами світу з метою зібрати якомога більше коштів для своєї країни. При цьому артист відмовився від яскравого одягу своєї героїні і натомість з’являвся на сцені у чорному. Так само вчинила і його партнерка Інна Білоконь, яка грає матір Вєрки Сердючки Інну Адольфівну.

Мама Сердючки Інна Білоконь в білосніжній сукні та з діадемою стала нареченою
У Андрія Данилка розповіли правду про його діагноз

У Андрій Данилка розповіли правду про його діагноз

У березні команда мала з’явитися у кількох країнах Європи, а вже в квітні на Вєрку Сердючку чекали в Сполучених Штатах Америки. Однак, перед виступом в Естонії стало відомо, що співаку стало погано. Він не зміг вийти на сцену через ускладнення після ларингіту.

Спочатку новина про поганий стан артиста з’явилася в естонських виданнях, а згодом і сама команда розповіла про те, що найближчим часом Андрій не зможе виступати. Виступи в Сполучених Штатах команда не скасувала, а от Європейський тур доведеться відкласти на інші дати.

Примітно, що фанати Андрія Данилка вже помічали, ніби він та Інна Білоконь виглядають дуже втомленими. Звісно, навантаження після тривалої перерви можуть дати про себе знати, і шанувальники сподівалися, що такого не станеться.

Якщо все буде добре, а лікування дасть хороші плоди, вже через місяць Вєрка Сердючка повернеться до своїх фанатів і буде їх веселити зі сцени. Тим часом Інна Білоконь поки що ніяким чином не коментує усе, що відбувається. Однак, їй також випала можливість трохи перепочити та підтягнути своє здоров’я.

Популярне зараз

Схожі новини