“Записали, що народилася у Мурманську”: Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

Відома українська співачка Злата Огнєвіч розповіла правду про своє походження та спростувала інформацію про своє народження на території сучасної російської федерації.

Відома українська співачка Злата Огнєвіч свого часу зізналась, що не дивлячись на паспортні данні в яких вказане її сценічне ім’я, з’явилася на світ вона, як Інна Бордюг. Дівчинці ніколи не подобалося її ім’я, тому своїх батьків про бажання стати Златою вона попередила ще в дитинстві.

 Злата Огнєвіч змінила стрижку на трендовий каскад – нове коротке і чорняве волосся
Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

А ставши відомою українською виконавицею, вирішила взяти свій псевдонім, як справжнє ім’я. Це значно полегшило її життя, адже у питаннях організації зірка відчувала певні проблеми через різні імена.

Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

Але як з’ясувалося, у біографії артистки є елементи неправди. Нещодавно вона розповіла, що насправді народилася у Кривому Розі, але в документах вказано, нібито вона з’явилася на світ у Мурманську.

У зв’язку з цим Златі довелося добряче попрацювати над зміною свого імені, адже документи вона подавала в російську федерацію, і зараз розуміє, що в поточній ситуації не змогла б цього провернути.

“Я народилася в місті Кривий Ріг. Але так як тато мій тоді ніс службу на флоті, це була північ Росії. Коротше кажучи, мене записали, що я народилася в Мурманську. Я робила запит у Росію, ми чекали десь три місяці. Зараз це було б нереально зробити”, –зазначила вона.

Примітно, що вдома Злату називають і справжнім іменем, і за псевдонімом, однак Огнєвіч просить називати її “Златочкою”. Тим часом рідна сестра співачки абсолютно задоволена іменем та прізвищем, які їй дали батьки, тож у сімействі виросли дівчата з абсолютно різними паспортними даними.

Популярне зараз

Схожі новини