Фаворит Злати Огнєвіч Дмитро Шевченко розповів, коли останній раз був на побаченні: про Катю Шеффер ні слова

Так, на своїй сторінці в Instagram Дмитро Шевченко часто спілкується з підписниками, відповідаючи на різні питання, від прихильників. Всім стало цікаво, коли чоловік був останнього разу на побаченнях, адже особистим життям відкрито не ділиться.

“Більше ніж місяць тому, а може і більше”, – поділився Дмитро.

Дмитро Шевченко поділився, коли останнього разу був на побаченнях

А як же Катерина Шеффер? Подейкували, що після проєкту “Холостячка-2” Шевченко зустрів своє кохання в обліку Катерини, яка брала участь в шоу “Холостяк” у 2011 році. Підтвердити здогадки фанів ніхто не наважився. Чоловік лише зазначив, що зміг зустріти ту саму та стати щасливими.

Григорій Решетнік намагався отримати правду та почути хоча б ім’я коханої, але все марно. Дмитро вирішив залишити все особисте в таємниці.

Зараз активно веде свій блог в Instagram, працює тренером, робить людей щасливішими та здоровішими. Власні марафони по схудненню допомагають багатьом українцям досягти бажаного результату.

Нагадаємо, що у 2021 році був фіналістом в проєкті “Холостячка-2”. Глядачі пророкували йому перемогу, адже симпатія та почуття у Дмитра були шаленими до Злати, проте дівчина зробила вибір серцем на користь Андрія Задворного.

Дмитро Шевченко та Злата Огнєвіч
Дмитро Шевченко та Злата Огнєвіч

У кожного героя романтичного шоу була своя історія зі Златою. Ми запам’ятаємо побачення Шевченка та Огнєвіч найемоційнішими, найромантичнішими, які сповнені пристрастю, ніжністю та палкими поцілунками.

Схожі новини