Їх пов’язує не тільки однакове ім’я: що спільного між Ольгою Сумською та Олею Мартиновською

На своєму життєвому шляху ми зустрічаємо величезну кількість різних людей, які точно мають на нас певний вплив, оскільки ми не зустрічаємо нікого просто так, навіть тоді, коли люди не затримуються в нашому житті. Не буває навіть простих поглядів, всі контакти мають сенс. А ось коли ви помічаєте щось спільне між людьми – це вже дуже цікава деталь.

Наприклад, кожен у своєму житті чув, що він на когось схожий, або когось нагадує, або поводить себе так, як хтось. Це порівняння асоціативне, адже у кожної людини ваш образ викликає свої враження або образи. Особливо це стосується відомих людей.

В українському шоу-бізнесі багато зірок мають однакове ім’я, зачіски, образи і якісь спільні риси характеру або поведінки. Наприклад, Ольга Сумська та Ольга Мартиновська мають однакове ім’я, вони обидві блондинки та обидві є професіоналами у своїй справі. Але це ще не все, що пов’язує цих жінок.

Річ в тому, що у Мартиновської та Сумської дуже схожий голос та манера спілкування. Навіть оця легка хрипота, вона звучить однаково у жінок. Звісно, тембр трошки різниться, але все ж таки, якщо з заплющеними очима послухати обох жінок, то навіть складно розрізнити де й хто говорить.

Це дуже цікавий та неочікуваний збіг, тому що голос це дуже унікальна риса людини, зазвичай вони не повторюються, адже у кожного все влаштоване по-різному.

І навіть якщо голос схожий, то манера спілкування відрізняється. А от У Сумської та Мартиновської здається все ідентичним. Але, як ми вже встигли помітити, й такі випадки трапляються навіть у дуже тісному колі людей.

Схожі новини