Наслідує матір: як зараз виглядає та чим займається 11-річна донька Ані Лорак від турка Софія Налчаджиоглу

Шлюб Ані Лорак та турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу тривав 10 років. У 2019 році стало відомо про офіційне розлучення подружжя. Причиною розпаду союзу стали зради зі сторони чоловіка, проте саме від цього кохання з’явилася на світ їхня спільна донечка Софія. Зараз дівчинці 11 років.

Софія зі своєю зірковою мамою

Час йде, а тому кожна дитина росте, має свої інтереси та власний приклад до наслідування. Відомо, що Софія дуже змінилася. Дівчинка почала повністю копіювати свою матір не тільки у поведінці, а й у зовнішньому вигляді. Має нову зачіску, освітлила волосся та почала носити об’ємний одяг, який типовий саме для Ані Лорак.

Сторіз Ані Лорак з донькою Софією

Відомо, що Софія захоплюється співом, тому не виключення, що в майбутньому хоче стати зіркою, як її мама. Навіть ноти та манеру голосу старанно повторює за Лорак. Спільні відео з дочкою, Кароліна публікує не часто, адже отримує у свою адресу хейт та невдоволення від українців.

І поки українські матері ховають своїх дітей у бомбосховищах від російської атаки, Ані Лорак продовжує жити та працювати на території рф без гризіння совісті. Свій вибір колишня артистка українського шоу-бізнесу давно зробила. В нашій країні зрадникам точно не місце.

Батько Софія повна протилежність своїй колишній дружині. Відомо, що Мурат Налчаджиоглу та його нова обраниця Лілія Реус проживають в Києві, активно допомагають ЗСУ та українським біженцям. Вірять в нашу перемогу, а турецький бізнесмен вже давно вважає столицю своєю рідною домівкою.

Схожі новини