Ольга Полякова не живе у спільних номерах із чоловіком: що сталося між зірковою парою – приголомшила всіх

Ольга Полякова – це популярна в Україні та за кордоном українська співачка, яка кожного дня підкорює серця шанувальників та шанувальниць участю в нових проєктах. Уже понад рік жінка знімає разом із подругою Машею Єфросиніною Ютуб-передачу “Дорослі дівчата”, де дві зірки обговорюють між собою найделікатніші теми. Звісно, не обійшлося й без випуску про стосунки з чоловіками.

Ольга Полякова неодноразово розповідала, що її заможний чоловік став ключовим моментом у її вокальній кар’єрі, адже окрім блискучого таланту, необхідно було мати й значні суми грошей для того, аби таки застрибнути до поїзда зіркового життя. Полякова іноді розповідає про свого чоловіка, наприклад, не так давно вона зізналася, що спершу багатим був він, Вадим, а з часом усі фінансові питання почала вирішувати Ольга, яка набагато більше почала заробляти, що не скажеш про чоловіка.

Ольга Полякова з її чоловіком
Ольга Полякова з її чоловіком

Одним словом, співачка дійсно багато розповідала про свого коханого. І дійсно коханого, адже жінка неодноразово наголошувала, що вона ніколи не піде від Вадима. Усе це тому, що між ними справжні почуття.

Та нещодавно Ольга Полякова приголомшила всіх зізнанням: вона постійно знімає окремі від чоловіка номери в готелях, або ж як крайній варіант – номери, де є дві ванні кімнати.

Жінка пояснила, що все це через те, що вона хочеться особисті моменти лишати особистими. Для неї дуже важливо, хоч вона і стільки років уже у шлюбі, щоб чоловік не знав про якісь природні фізіологічні її нюанси.

Ольга Полякова зізналася, що все це через досвід побачення, коли їй було всього лише п’ятнадцять. Тоді вона не стримала газів перед хлопцем, що дуже на неї вплинуло.

Тепер же жінка приховує всі так би мовити туалетні справи дуже ретельно. Щоб бути впевненою в інтимності всіх моментів, жінка навіть винаймає окремі номери за можливості.

Схожі новини