Фіналіст “МастерШеф. Битва сезонів” Влад Міцкевич розповів, куди колов ботокс у свої 28 років

Після участі у восьмому сезоні проєкту, Владислав запам’ятався, як хлопець з високими амбіціями, якому завадила закоханість здобути перемогу, але показав себе з кулінарної та романтичної сторони. Певно, кожен глядач знає, що Міцкевич достатньо емоційна людина, яка не може стримувати своїх емоцій і говорить все, що думає. Але потім за свій гострий язик йому доводиться вибачатися.

Влад Міцкевич

Також після кожної участі Влада на “МастерШеф” інтерес до його особистості та до його життя зростав, оскільки він ставав більш популярним та цікавим. У другому сезоні професіоналів Міцкевич вже прийшов більш серйозний, але його емоційність нікуди не поділася, бо це частина його особистості. І звісно, після того, як вся країна дізналась, що він одружений та чекає дитину вірус інтерес до особистого життя Влада. Але вже після Битви сезонів чоловік розлучився.  І тепер Владислав зосереджений лише на кар’єрі, яка стрімко зросла.

Нещодавно Влад став телеведучим разом з Олею Поляковою у проєкті “Він готує. Вона керує”, це шоу незабаром почне виходити на каналі ТЕТ. І тепер хлопець знову бере участь у зйомці якоїсь кулінарної передачі, але подробиць поки не розсекречує.

Сторіс Влада

І оскільки рейтинги Владислава зростають то йому у соціальній мережі instagram, де чоловік веде свій блог, ставлять багато різноманітних питань, і вони стосуються навіть зовнішності кухаря. Так, днями його запитали чи колов він собі ботокс. На що Влад відповів, що колов у лоб, але наскільки серйозною була ця відповідь, знає лише сам Міцкевич. А він міг і пожартувати та відповісти досить серйозно.

Схожі новини